O NAS

ZDJĘCIA

KONTAKT

BLOG

Jesteśmy małżeństwem, któremu fotografia towarzyszy od zawsze. Początkowo jako forma zabawy, motywowani chęcią stworzenia pamiątek z wakacji, ważnych chwil w naszym życiu, sięgneliśmy po aparat fotograficzny. Chcąc tworzyć piękne, pełne życia i klimatu obrazy zagłębialiŚmy się w tę dziedzinę sztuki. Poznawaliśmy ją coraz bardziej i uczyliśmy się nowych rzeczy. 

W pewnym momencie uznaliśmy, że chcielibyśmy móc wykorzystać zdobywaną ciągle wiedzę i umiejętności do tego, aby pomóc Wam!

Dlatego chcieliśmy zaoferować nasze usługi!


Zajmujemy się fotografią w ogólnym tego słowa znaczeniu, lubimy nowe wyzwania i ciekawe pomysły!

 

Proponujemy Wam fotografie w formie FOTOREPORTAŻU.

Reportaz jest świetną formą udokumentowania ważnych wydarzeń osobistych jak i społecznych czy firmowych, kulturowych itd. Świetnie sprawdza się w uwiecznianiu ślubów, imprez okolicznościowych, wesel, uroczystości różnego rodzaju, iventów firmowych, osiemnastek, chrzcin, spotkań firmowych, wydarzeń społecznych, pamiątek rodzinnych.

 

Koleną formą fotografi jaką możemy zaproponować to fotografia 

Zdjęcia tego typu świetnie nadają sie do ukazania piękna ale także do np. CV lub do portfolio. Idealnie nadaje się do zachowania w pamięci swoich pociech, rodziny itd.

 

Oferujemy równiez fotografię 

Jeżeli prowadzisz działalnośc, sprzedaż internetową, produkcję, potrzebujesz zdjęć swoich artykułów, wyrobów czy innych przedmiotów np. do katalogów czy na stronę internetową bądź na ulotki, plakaty broszury, chętnie podejmiemy się skomponowania odpowiednich kadrów.

 

Często gościmy na różnego rodzaju imprezach i uroczystościach szkolnych i przedszkolnych. Fotografujemy również wydarzenia kulturalne takie jak koncerty, występy itp. 

 

Zawsze staramy się świadczyć usługi na najwyższym poziomie a do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie i bardzo poważnie (co nie oznacza, że nie mamy poczucia humoru ;).

 

Jeżeli masz jakieś pytania, pomysły na zdjęcia czy uwagi, zapraszamy do kontaktu!

KONTAKT:

tel. +48 792 830 506

      +48 792 880 712 

lesniakfotografia@wp.pl

Zapraszamy również TU: