o nas​​​​​​​

galeria

strefa klienta

blog

kontakt

Natalia i Łukasz..... w jednym zdaniu możemy określić siebie jako stare, dobre małżeństwo, które kocha wspólnie czas spędzać, swoje córeczki i fotografię. :) Postanowiliśmy miłość do fotografii przenieść na inny grunt i łapać dla Was w kadrze te ulotne momenty z Waszego życia, do których z uśmiechem będziecie powracać pamięcią. 


Do każdego zlecenia, niezależnie czy jest to ślub, osiemnastka, sesja indywidualna czy produktowa, podchodzimy z pełną powagą i profesjonalizmem, jednocześnie traktując je jako przygodę, możliwość poznania ciekawych ludzi i okazje do zdobycia nowych doświadczeń. 


W sztuce jaką jest fotografia, stale podnosimy swoje umiejętności, staramy się podążać z duchem czasu i ciągle szukamy nowych inspiracji, które możemy wykorzystać w naszej późniejszej pracy z Wami i dla Was.


Jesteśmy ludźmi uzupełniającymi się w życiu osobistym jak i w pracy, czego efekty doskonale widać na naszych fotografiach. Jesteśmy również otwarci na wszelkiego rodzaju pomysły, inicjatywy i propozycje z Waszej strony. Jeżeli macie jakieś pomysły na współpracę, na projekty w których moglibyśmy pomóc i wziąć udział, zachęcamy do kontaktu :)


A gdybyście byli zainteresowani usługami jakie świadczymy, to możemy je określić jako wszystko co chcielibyście uwiecznić :)


Fotografujemy wszelkiego rodzaju wydarzenia:

-śluby/wesela;

-imprezy okolicznościowe (rocznice, roczki, jubileusze, itp.);

-eventy, spotkania firmowe;

-koncerty, występy, baliki szkole/przedszkolne;

-osiemnastki;

-studniówki;


Spotykamy się z Wami na:

-sesjach indywidualnych (dziecięcych, portretowych kobiecych/męskich);

-sesjach rodzinnych;

-sesjach narzeczeńskich;


Fotografujemy dla firm:

-produkty;

-lokale;

-ekspozycje;

-wydarzenia;

-portrety pracowników;Więcej informacji na ten temat naszej pracy, znajdziecie w FAQ.

FAQ

 

 Copyright © 2016-2022

 Leśniak Fotografia

 

KONTAKT:

tel. +48 792 830 506

      +48 792 880 712 

lesniakfotografia@wp.pl

Zapraszamy również TUTAJ:

 

 

 

Polityka Prywatności

REGULAMINY